Flat Nannai Residence Porto De Galinhas
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Tennisveld Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Kinderwagen Kinderbuffet Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Flat Nannai Residence Pôrto das Galinhas is een goede keuze voor maximaal 6 gasten en biedt een locatie aan het strand binnen 25 minuten wandelafstand van Muro Alto Beach. In de omgeving kunt u genieten van een scala aan activiteiten, waaronder pingpong en biljart.
Het appartement van 60 m² is binnen 7 km van Ateliê Gilberto Carcará te vinden. 2-slaapkamer Flat Nannai Residence Porto De Galinhas is gelegen op slechts 5 minuten te voet van de stranden van Pôrto das Galinhas. De Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa ligt ook op 2 km verderop.
Dit 2-badkamer appartement bevat een balkon, een terras en een woonkamer, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de zee. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Daarnaast vindt u er handdoeken.
Flat Nannai Residence Porto De Galinhas biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- strand Cupe2,3 km
- Compensa Port4,1 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes50 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Lift
- Koffiebar
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Fitnesscentrum
- Watersport
- Tennisveld
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Openluchtbad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
- Kinderwagen
- Kinderbuffet
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Flat Nannai Residence Porto De Galinhas.
Gasten van Flat Nannai Residence Porto De Galinhas kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Muro Alto Beach, op 25 minuten wandelafstand hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa (2 km) en de Shrimp Tecmares (4 km). - ❓
Hoeveel kost het om dit strand Flat Nannai Residence Porto De Galinhas te boeken?
De prijs van het boeken van dit strand Flat Nannai Residence Porto De Galinhas is $113. - ❓
Beschikt Flat Nannai Residence Porto De Galinhas over parkeergelegenheid?
Flat Nannai Residence Porto De Galinhas heeft privéparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 60 vierkante meter. - ❓
Heeft Flat Nannai Residence Porto De Galinhas een eigen zwembad?
Flat Nannai Residence Porto De Galinhas heeft, natuurlijk, een zwembad.